Російські танки здатні за добу дійти до Варшави – РосТБ (Відео)

звантаженняРосійський «5 канал» показав сюжет, у якому зазначається, що танки Російської Федерації здатні дійти до Варшави за добу. Крім того, наголошується, що у столиці країн Балтики російські солдати можуть висуватися й пішки. Але візит у Лондон і Вашингтон доведеться все-таки планувати заздалегідь.

«Варшава – це занадто просто. Від Москви до польської столиці всього 1 300 кілометрів. Танк Т-90, наприклад, якщо не вдаватися до допомоги транспортної авіації, увійде в передмістя менше ніж через добу після початку маршу. До цього часу бійці ВДВ – їм на перекидання потрібно лише дві години – встигнуть провести репетицію, відпочити, зварити святкову кашу з тушонкою і відпрасувати парадну форму. Здається, нас давно не було в Берліні? 9 Травня – відмінний привід для дружнього візиту. 1 800 кілометрів для сучасної армії – не відстань, тим більше багато російських офіцерів непогано знають Німеччину, їм там навіть карти не будуть потрібні», – йдеться в сюжеті.

Останні слова цієї фрази супроводжуються кадрами, на яких видно, як замість німецького прапора на флагштоку піднімають російський.

Як підкреслює російський журналіст, Прага, Гельсінкі, Вільнюс, Таллінн, Рига знаходяться зовсім поруч. Тож у половину цих міст «святкові солдати РФ» можуть висуватися і в пішому порядку, як і 70 років тому. Водночас зауважує, що візит у Лондон та Вашингтон доведеться планувати заздалегідь. Оскільки тут без авіації та флоту не можна обійтися.

«Але до травня ще час, так що заявки приймаються. Армія у нас велика, для всіх вистачить…», – підсумував російський журналіст.

Відзначимо, що що «5 канал» входить до «Національної медіа-групи», раду директорів якої очолює колишня гімнастка Аліна Кабаєва.

Нагадаємо також, напередодні повідомлялося, що глава МЗС Польщі Гжегожа Схетина заявив, що не розуміє, чому 9 Травня – День перемоги постійно відзначають у Москві, а не в якійсь іншій європейській столиці. На думку міністра, більш природно було б святкувати День перемоги там, де ця війна почалася.