Російські спецслужби вивезли «Бетмена» до Росії – Снєгирьов

5c16c94761008305172d751032_319e0451Сьогодні, 1 січня, на Луганщині спецслужби Росії провели операцію з ліквідації бойовика Олександра Бєднова. Під час затримання «Бетмена» було знищено 6 його охоронців та декілька осіб арештовано, в тому числі дружину, а Бєднова вивезли до Росії. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє співголова Громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«1 січня 2015 р. у районі с. Георгіївка Лутугинського району, російськими спецпризначенцями був затриманий начштабу четвертої бригади ЛНР Олександр Бєднов (псевдо «Бетмен»). Під час затримання Бєднова було знищено 6 охоронців “Бетмена”, в тому числі добровольця з РФ позивним “Кіт”», – зазначає Дмитро Снєгирьов.

Окрім Бєднова заарештували також його дружину та охоронців на псевдо «Фобус» і «Омега» та ще кількох людей. Під час затримання було знищено дві автівки, на яких пересувалися підлеглі "Бетмена".

«За інформацією з джерел наближених до т. зв. МГБ ЛНР, Бєднов вивезений у РФ, де наразі тривають допити."Омега" і "Фобус" знаходяться під арештом у Луганську», повідомляє Дмитро Снєгирьов.

Зазначимо, серед бойовиків активно поширюються чутки про ліквідацію "Бетмена" під час операції по його затриманню.

За словами джерела «Правої справи», наступним "українським" партизаном, якого ліквідують спецслужби Росії на території Луганської області буде польовий командир "Лєший". Наразі російський спецпідрозділ "Вимпел" передислокований у м. Брянка Луганської області. Готується операція по нейтралізації командирів так званих "козачих" загонів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що спецслужби Російської Федерації мають список терористів, які підлягають ліквідації. Зокрема, серед перечислених є Олексій Павлов ("Лєший"), М. Козіцина ("Батя"), Сергія Здрилюка ("Абвер") та невідомих на прізвисько "Кімерієць", "Рим", "Монгол", "Віталій". Крім цього, бойовики між собою говорять про "отримання ліцензії" на Валерія Болотова.