Російські снайпери на Донбасі: стало відомо, коли окупанти влаштують нове “полювання” на бійців ЗСУ і цивільних (Відео)

Терикони, з яких бойовики обстрілюють українську Мар'їнку
Терикони, з яких бойовики обстрілюють українську Мар’їнку. Архівне фото

Російські окупанти на Донбасі влаштовують цинічні обстріли, прикриваючись цивільними і цілеспрямовано б’ють на ураження як по бійцях ЗСУ, так і по мирних місцевих мешканцях. Коли з наступного тижня на Донбасі припиняться тумани, бойовики поновлять “полювання”, впевнені українські військові.

Це доводить ситуація зі снайперським вогнем ворога на передовій під Мар’їнкою, де вже два місця працюють російські снайпери, кажуть бійці ЗСУ.

“Є дані, що сюди заїхали випускники військових навчальних закладів Рсоії і задють тут заліки , стріляючи по живих мішенях,  – кажуть про снайперів бойовиків українські віькові, які тримають оборону під Мар’їнкою.

Два місці тому російський снайпер убив тут біця ЗСУ, ще один український військовий під Мар’їнкою загинув на початку цього тижня.

Читайте також: На передовій Донбасу полюють російські снайпери: життя бійця ЗСУ врятував шолом (Відео)

В сердині цього тижня російський снайпер влаштував цинічне полювання на місцевого мешканця. 57-річного дителя Мар’їнки снайпер убив пострілом у спину посеред дня, коли чоловік встав з лавки біля своєї хати. Врятувати життя цивільного не вдалося.

Українські військові впевнені, що по житлових кварталах Мар’їнки російські снайпер б’9ють з сусідніх териконів, постійно змінюючи вогневу позицію.

Читайте також: «Підняли майку, а там куля стирчить», — очевидці про смертельне поранення бойовиками жителя Мар’їнки (Відео)

Зараз тут туман, та вже з понеділка стане холодніше і тумани припиняться. За такої погоди російські снайпери поновлять свої обстріли, вневнені українські оборонці Мар’їнки і готуються продидіяти снайперським обстрілам російських окупантів.

Більше подробиць – у сюжеті ТСН