Російські окупанти знову б’ють на Луганському фронті – повні дані Міноборони України про події на Донбасі (Відео)

сит на 19 лютогоРосійські окупанти, які зазнали значних втрат внаслідок удару у відповідь ЗСУ на вчорашню спробу прорвати фронт, сьогодні знову відкривають вогонь на Донбасі.

Як повідомляє Міноборони України, за перші пів доби 19 лютого бойовики вже двічі відкривали вогонь.

Читайте також: «Це широкомасштабна війна, яку розпочала РФ у Європі», — представник України в ООН про дії окупантів на Донбасі (Відео)

На Луганському фронті російські окупанти після вчорашніх втрат під Золотим ще не оговтались, тому на цій ділянці фронту поки тихо, натомість бойовики обстріляли позиції ЗСУ на Світлодарській дузі.

Читайте також: 22 обстріли: штаб ООС повідомив, скільки сотень снарядів бойовики випустили по бійцях ЗСУ на Донбасі з гармат і танків

Сьогодні ж на початку доби бойовики із заборонених Мінськом мінометів гатили по позиціях українських захисників Маріуполя на Донцькому фронті. Внаслідок цих ворожих обстрілів серед бійців ЗСУ за перші 12 годин нинішньої доби втрат немає.

Читайте також: Стали відомі стратегічна мета і тактичний план наступу російських окупантів на Донбасі 18 лютого (Мапа, Відео)

Натмоість 18 лютого в боях за лінію фронту під Золотим 1 український військовий 72-ї бригади ЗСУ загинув. Його тіло російські окупанти досі не віддали українській стороні.

Читайте також: Наступ бойовиків на Донбасі 18 лютого: в ОБСЄ нарахували понад 2 тисячі вибухів

Ще 6 бійців ЗСУ при відбитті наступу бойовиків 18 лютого зазнали поранень і бойових травм та уражень.

У російських окупантів, які зважились на наступ, що зазнав краху, 4 бойовики були ліквідовані, 6 поранені.

Читайте також: У Міноборони України показали карту бойових дій у день спроби прориву ворога (Мапа)

Зведені дані Міністерства оборони Україин про події на Донбасі на 19 лютого 2020 року: