Російські окупанти змінили тактику війни на Донбасі – військовий експерт

Костянтин Машовець. Фото – ФБ

Російські окупанти продовжують порушувати режим тиші на Донбасі і для обстрілів українських позицій все частіше застосовують бойові безпілотники.

Про таку зміну тактики військових дій бойовиків повідомив у Фейсбук український військовий експерт і координатор “Інформаційного спротиву” Костянтин Машовець.

Він повідомив, що з 3 до 18 листопада, за даними “Інформаційного спротиву”, російські окупанти 27 разів порушували режим тиші на Донбасі обстрілами зі стрілецької зброї та мінометів, найінтенсивніше – на Маріупольському напрямку.

“Інтенсивність обстрілів… зросла, при цьому відзначається подальше застосування ворогом безпілотників, не зважаючи на досягнуті домовленості про заборону такого роду діяльності”, – підкреслив військовий експерт.

Читайте також: Бойовики не припиняють обстрілів на Донбасі – бійці ЗСУ збили ворожий безпілотник (Відео)

Костянтин Машовець відзначив, безпілотні літальні апарати (БПЛА) російські окупанти всупереч Мінським угодам застосовують на Донбасі як для розвідки, так і для обстрілів. Зокрема, за даними військового експерта, за два тижні листопада бойовики щонайменше двічі піднімали безпілотники з метою розвідки на Маріупольському і Торецькому напрямках, а 5-го, 8-го і 12-го листопада російські окупанти застосовували так звані ударні БПЛА типу “квадрокоптер” з використанням гранатометних пострілів ВОГ-17 для обстрілів позицій ЗСУ під Попасною на Луганському фронті.

“Застосування БПЛА типу “квадрокоптер” проти українських військ у розвідувальному і ударному варіантах стає стандартним тактичним прийомом ведення ворогом бойових дій”, – повідомив Машовець про зміну тактики ведення війни на Донбасі російськими окупантами.

Читайте також: Війна на Донбасі: бойовики застосовували безпілотники і снайпера