Російські окупанти зазнають втрат на Донбасі і під час перемир’я

За перші 3 доби з початку режиму тиші на Донбасі російські окупаційні війська втратили 7 бойовиків.

Про такі втрати в рядах російських окупантів із 27 липня до 1 серпня з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє штаб ООС .

“З настанням повного і всеосяжного режиму припинення вогню ворог поніс втрати померлими – 3 особи і травмованими – 4. Це сталося внаслідок необережного поводження зі зброєю, вживання алкоголю та наркотичних речовин, спроб самогубства тощо”, – повідомляє розвідка Об’єднаних сил.

Українська військова розвідка відзначає, що особовий склад так званих армій “ДНР” і “ДНР” поповнюється за рахунок найманців із РФ, оскільки мешканці окупованого Донбасу воювати за “рускій мір” давно не хочуть. Звідти й постійна загибель бойовиків через низьку дисципліну, масову пиятику і наркоманію в так званих “арміях” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

“Про якийсь бойовий дух у підрозділах окупаційних військ РФ говорити не варто, він давно зломлений. Про це свідчить дуже низький морально-психологічний стан. Не припиняються самогубства та дезертирство особового складу. Вживання алкоголю та наркотиків у них стає нормою, і їхні ватажки втрачають контроль над підлеглими”, – повідомляє про ворога на Донбасі розвідка Об’єднаних сил.