Російські окупанти забирають мешканців окупованого Донбасу до “армії” навіть без медкомісії

Російські окупанти продовжують інтенсивно тренувати так звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” до швидкого застосування в боях на Донбасі. Для цього готують військові навчання за участі “резервістів”.

Як повідомляє Міноборони України з посиланням на дані української військової розвідки, ці військові навчання на окупованому Донбасі російське командування запланувало на наступний тиждень.

“Загалом до проведення навчань із військовозобов’язаними планується залучити близько тисячі осіб”, – інформує українська розвідка про мобілізаційні плани Кремля на окупованому Донбасі.

Окупаційні адміністрації так званих "ДНР" і "ЛНР" так намагаються забезпечити рознарядку Кремля щодо кількості "резервістів", що мешканців окупованого Донбасу зганяють на полігони без елементарного медогляду.

"У так званих "військових комісаріатах" противника видаються повістки без проходження медичної комісії", -  інформує ГУР Міноборони України про дії російських окупантів.

Читайте також: Росія готує призов до війська мешканців окупованого Донбасу

Як писала ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України повідомляло, що через нестачу бойовиків і російських найманців у так званих "арміях" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" Генштаб ЗС РФ розробив план призову мешканців окупованого Донбасу до цих "армій" із 2021 року.

Читайте також: Російські окупанти почали призов на окупованому Донбасі (Документ)

Так звані глави самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" вперше з часу окупації Донбасу видали укази про початок весняного призову на строкову військову службу на окупованому Донбасі з 1 квітня цього року.

Читайте також: Мешканців окупованого Донбасу з російськими паспортами вже забирають до армії РФ

У листопаді минулого року російське командування влаштувало на окупованому Донбасі військові збори так званих "резервістів", серед яких провело опитування про готовність служити в "арміях" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР". Пройти в них строкову службу були згідні 15% опитаних, понад 50% відповіли, що будуть чинити супротив всіма способами, а 25% заявили, що втечуть від призову, покинувши окупований РФ Донбас.