Російські окупанти вивели на примусові військові збори мешканців окупованого Донбасу

Аріхвне фото: збори “резервістів ДНР” у квітні 2017 року.

Бойовики погрожують втратою роботи цивільним, які не пройшли ці “військові збори”.

Як повідомляє з посиланням на українську військову розвідку Міністерство оборони України, командування російсько-окупаційних військ посилює вимоги до бойової підготовки “військовозобов’язаного населення” тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Як ідеться в повідомленні, для цього бойовики самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” із 12 жовтня вивезли цивільних на полігони.

“На полігонах 1-го та 2-го армійських корпусів окупантами розпочато проведення зборів, до яких передбачається залучити максимальну кількість “резервістів”, – повідомляє ГУР Міноборони України.

Ці “військові збори” для цивільних бойовики зробили обов’язковими, погрожуючи їм втратою роботи.

“Російські окупаційні адміністрації довели до керівників “державних” установ і підприємств вимогу про заборону працевлаштування чоловіків віком до 35 років без проходження цих двотижневих зборів”,- повідомляє українська військова розвідка.

Читайте також: Командування армії РФ влаштувало перевірку своїм офіцерам на окупованому Донбасі

Як писала ІА “7 Днів-Україна”, раніше ГУР Міноборони України повідомляло, що на початку жовтня російське командування направило в так звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” спеціальну інспекцію зі штабу 8-ї армії Південного військового округу ЗС Росії. Ця інспекція мала провести атестацію командирів, яких Росія направила командувати своїми окупаційними військами на Донбасі.