Російські окупанти відпрацьовують нічне форсування річок на Донбасі

Архівне фото з відкритих джерел

Попри брехливі заяви Кремля про прагнення миру російські окупанти не припиняють готуватись  до активних бойових дій на Донбасі.

Як повідомляє Міністерство оборони України з посиланням на українську військову розвідку, про це свідчать інтенсивні військові навчання, які бойовики так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” проводили минулого тижня.

“Протягом тижня на навчальних полігонах тимчасово окупованої території в Донецькій та Луганській областях окупантами проводились: збори з командирами батальйонів і дивізіонів та їх заступниками; водіння техніки, зокрема з форсуванням водних перешкод, виконання стрільб зі штатного озброєння екіпажами бойових машин; відпрацювання нормативів із розгортання на вогневих позиціях артилерійських та мінометних підрозділів, виконання ними стрільб”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

В українському оборонному відомстві відзначили, що російські окупаційні війська тренувались стріляти і форсувати річки не тільки вдень.

"Командування оперативного угруповання російських окупаційних військ особливу увагу приділяло підготовці підрозділів до дій вночі", - підкреслила українська військова розвідка.

Читайте також: Військам Росії на окупованому Донбасі уже не вистачає полігонів

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України інформувало, що для проведення в липні на окупованому Донбасі військових навчань російські окупанти обладнали нові полігони.