Російські окупанти відпрацювали наступ на Донбасі

Ілюстраційне архівн ефото з відкритих джерел

Командування російських окупаційних військ всупереч мирним домовленостям Мінська не припиняє готувати так звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” до активних бойових дій на Донбасі.

Про це свідчать військові навчання російських окупантів на Донбасі у грудні минулого року з відпрацюванням бойовиками широкомасштабних наступальних дій, повідомляє Міноборони України з посиланням на дані української військової розвідки.

“Окупанти завершили етап злагодження відділень, екіпажів бойових машин та артилерійських розрахунків з’єднань і частин першого та другого армійських корпусів. При цьому відпрацьовувались питання пересування бойової техніки у похідних колонах з розгортанням для наступу у бойові порядки зі стрільбою по мішенях з далеких відстаней”, – інформує ГУР Міноборони України.

Під час цих військових навчань бойовики на Донбасі активно використовували озброєння виробництва РФ, в тому числі – безпілотники.

“У ході зазначених заходів для ведення повітряної розвідки та корегування вогню артилерії противник застосовував безпілотні літальні апарати “Орлан-10”, – зазначає українська військова розвідка.

Читайте також: Офіцери армії РФ готують бойовиків “ДНР” і “ЛНР” до нових боїв на Донбасі

Як інформувала ІА “7 Днів-Україна”, раніше ГУР Міноборони України повідомляло, що спеціально для надання методичної допомоги та контролю за якістю проведення цих військових навчань бойовиків на окупований Донбас з Новочеркаська приїздили групи офіцерів управління 8 армії Південного військового округу ЗС Росії.

Читайте також: Бійців ЗСУ підняли по тривозі – на передовій Донбасу був бій (Відео)