Російські окупанти вдались до особливого способу укріплення своїх позицій на передовій Донбасу

Фото з відкритих джерел

Російські окупанти всупереч пропагандистським заявам Кремля про прагнення миру на ділі продовжують готуватись до активних боїв на Донбасі. Зокрема, бойовики укріплюють свої позиції і зводять нові.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях активізувало проведення інженерних робіт з вдосконалення фортифікаційного обладнання передових позицій. Зокрема, у районах дислокації передових підрозділів обладнуються хибні замасковані позиції з врахуванням сезонних змін місцевості, встановлюються додаткові муляжі озброєння та військової техніки для введення в оману командування Об’єднаних сил і провокування відкриття вогню”, – повідомляє ГУР Міноборони України.

На цьому, за даними української воєнної розвідки, російські окупанти не зупиняються і мінують підходи до своїх позицій і тилів забороненими боєприпасами.

"Окупанти продовжують мінувати ділянки місцевості, наближені до лінії зіткнення, з використанням заборонених міжнародними конвенціями (договорами) протипіхотних мін типу ПОМ-2, ПМН-2, ОЗМ-72, МОН, що підвищує загрозу місцевому цивільному населенню", - констатує українське оборонне відомство.

Читайте також: Російські окупанти підтягують танки і склади боєприпасів ближче до передової Донбасу

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України інформувало, що в ближніх до лінії фронту селах російські окупанти Донбасу обладнують додаткові склади боєприпасів для підтягнутого на передову важкого озброєння.