Російські окупанти стягують на передову Донбасу важке озброєння

Всупереч заявам про прагнення миру на Донбасі Кремль продовжує інтенсивно готувати підрозділи своїх окупаційних військ до активних боїв на Донбасі.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє Міністерство оборони України.

За інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, російське командування зараз тренує так звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” швидко передислоковувати на передову важке озброєння.

"З початку червня противник проводить заходи так званого "тижня бойової готовності". Зокрема, за єдиним планом бойової підготовки ЗС РФ відпрацьовується висування підрозділів з технікою та озброєнням у райони оперативного призначення. При цьому вживаються посилені заходи для приховування порушень Мінських домовленостей про перебування важкого озброєння неподалік від лінії зіткнення", - йдеться в повідомленні українського оборонного відомства.

Читайте також: Бойовики під страхом покарання зганяють на військові навчання мешканців окупованого Донбасу

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України інформувало, що проведення так званого "тижня бойової готовності" російські окупанти залучили мешканців окупованого Донбасу, яких вважають "мобілізаційним резервом" окупаційних військ РФ на Донбасі.

Читайте також: Росія переправила бойовикам на окупований Донбас новітні міни та артилерію

Також українська військова розвідка повідомляла про нові партії важкого озброєння і артилерійських снарядів, передані Росією бойовикам на окупований Донбас.