Російські окупанти починають масштабні навчання з відпрацювання наступу на Донбасі

Ілюстраційне фото з відкритих джерел

Старт масштабних військових навчань на окупованому Донбасі так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” Кремль запланував на 18 травня.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє Міноборони України.

“У період з 18 по 22 травня окупантами заплановано проведення командно-штабних навчань першого та другого армійських корпусів за наступальною тематикою із обов’язковим залученням мобілізаційного резерву. Загалом до проведення навчань із військовозобов’язаними планується залучити близько тисячі осіб”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

За даними української військової розвідки, так звані "військкомати" бойовиків навіть не проводили медкомісії,  щоб забезпечити вказану Кремлем кількість учасників цих військових навчань.

Читайте також: Головнокомандувач ЗСУ назвав ступінь готовності українського війська відбити наступ армії РФ (Відео)

Водночас, відзначають в українському оборонному відомстві, російські окупанти на Донбасі постійно проводять і локальні навчання в підрозділах так званих "армій" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".

"Командування російських окупаційних військ продовжує планові заходи бойової підготовки у з’єднаннях та частинах першого та другого армійських корпусів на полігонах тимчасово окупованої території в Донецькій та Луганській областях. Зокрема, проводяться контрольні заняття з водіння бойових машин, навчальні стрільби, у тому числі нічні, тривають збори снайперів корпусного рівня", - повідомляє українська військова розвідка.

Читайте також: “Це дуже небезпечно”, – генерал ЗСУ застеріг від помилки на Донбасі