Російські окупанти почали масштабні військові навчання на Донбасі

Ілюстраційне фото з відкритих джерел

Всупереч брехливим заявам Кремля про прагнення миру російські окупанти продовжують готуватись до активних бойових дій на Донбасі. Для цього проводять зараз на окупованому Донбасі масштабні військові навчання.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє Міністерство оборони України.

“Противник розпочав масштабні мобілізаційні командно-штабні навчання із залученням цивільних сил і засобів та призваних на збори резервістів. Відповідно до плану бойової підготовки Південного військового округу ЗС РФ, збори з резервістами у цьому році проводяться у два етапи: підготовчий (21-25 вересня) і заліковий (4-8 жовтня)”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Окрім так званих "резервістів", кадрові російські офіцери зараз інтенсивно готують до бойових дій і підрозділи окупаційних військ самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".

"Під керівництвом російських інструкторів поводяться інтенсивні заняття у артилерійських, танкових, мотострілецьких, розвідувальних та інженерно-саперних підрозділах з виконанням стрільб зі штатної зброї, водіння бойових машин та з диверсійно-розвідувальної підготовки", - повідомляє українська військова розвідка.

Читайте також: Стало відомо, чим займаються російські окупанти після “виборів” на Донбасі 

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України інформувало, що до інтенсивних військових навчань російські окупанти повернулись після виконання ролі агітаторів на "виборах" до Держдуми РФ, які Кремль 17-19 вересня незаконно проводив у тому числі й на окупованих українських територіях.