Російські окупанти підсилили передову Донбасу бійцями з особливими вміннями

Ілюстраційне фото з сайту Міноборони РФ

Попри заяви Кремля про прагнення миру насправді Москва намагається завдати якомога більше шкоди українським військовим. Для цього російські окупанти підсилили передову Донбасу бійцями з особливими вміннями – снайперськими.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“На передових позиціях противник збільшив кількість снайперських пар у готовності до нанесення втрат особовому складу Об’єднаних сил, знищення елементів відеоспостереження та провокування вогню у відповідь”, – повідомляє ГУР Міноборони України.

Як відзначають в українському оборонному відомстві, снайперів так званих "армій" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" постійно тренують кадрові російські військові.

"Зі снайперами з'єднань і частин 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів, які не залучені до виконання бойових завдань, проводяться тренувальні збори під керівництвом кадрових військовослужбовців ЗС РФ", - повідомляє українська воєнна розвідка.

Читайте також: Російські окупанти підтягли на передову Донбасу додаткове важке озброєння

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України інформувало, що в грудні російські окупанти всупереч Мінським домовленостям підтягнули на передову Донбасу ще й важку артилерію, що мала бути відведена від лінії розмежування.

Читайте також: Російські окупанти підтягують танки і склади боєприпасів ближче до передової Донбасу