Російські окупанти на Донбасі вербують “миротворців” для Нагірного Карабаху

Мешканців окупованої частини українського Донбасу російські окупанти прагнуть втягнути у міжнародний конфлікт між Вірменією та Азербайджаном. Російське командування на окупованих територіях Донбасу шукає людей, якими хоче укомплектувати підрозділи армії РФ в Нагірному Карабасі.

Про такі дії російського командування з посиланням на українську військову розвідку повідомляє Міністерство оборони України.

“На тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях здійснюється вербування осіб з російським громадянством з метою комплектування так званих “миротворчих” підрозділів для виконання завдань у Нагірному Карабасі”, – йдеться в повідомленні.

За даними української військової розвідки, наявність паспорта громадянина РФ у таких найманців з окупованого Донбасу Росія ставить першою вимогою, як і обов’язковість такого паспорта в бойовиків так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

“Наявність російського паспорта є обов’язковою умовою проходження військової служби у з’єднаннях і частинах першого та другого армійських корпусів російсько-окупаційних військ. Процес оформлення військовослужбовцями паспортів громадян РФ тримається російським командуванням на особливому контролі”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Читайте також: Російські окупанти хочуть зробити “іноземцями” українців Донбасу і позбавити їх прав

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, 10 листопада, відповідно до підписаної РФ, Азербайджаном і Вірменією мирної угоди, Росія почала направляти в Нагірний Карабах своїх “миротворців”, – 1900 кадрових військових армії РФ разом із озброєнням та військовою технікою. Цей “миротворчий” контингент Росії має перебувати в Нагірному Карабасі 5 років.