Російські окупанти Донбасу визнали свій програш: “Реальна перевага на стороні української армії” (Відео)

ф1Російські окупанти відверто визнають, що снайперську війну на Донбасі українським бійцям вони програли.

На таке пряме зізнання російських найманців, зроблене в мережі, звернув увагу український блогер Necro Mancer.

“Стрільці екстракласу”, – так називає українських снайперів на Донбасі російський найманець із промовистим позивним “Сибіряк”, який є офіцером спецпідрозділу так званої “армії ДНР”.

Читайте також: Три російські окупанти знищені за кілька хвилин: Білозерська розкрила подробиці своїх легендарних пострілів (Відео)

Спецпризначенець бойовиків прямо заявляє, що зараз на Донбасі іде інтенсивна снайперська війна і її російські окупанти бійцям ЗСУ програли, бо саме від українських снайперів бойовики зазнають величезних втрат.

“Снайперський вогонь став більш інтенсивним… Із цього й випливають основні втрати в армії ДНР. В цьому плані зараз реальна перевага на стороні української армії”, – не приховує російський снайпер “Сибіряк”.

Читайте також: Опубліковані кадри, як снайпер ЗСУ ліквідував бойовика на Донбасі (Відео)

Він визнає, що рівень професійної підготовки і технічного оснащення та озброєння українських військових значно виріс останнім часом.

“Однозначно це присутність інструкторів, однозначно це наявність озброєння вже високоточного… Снайперська підготовка явно посилилась і вона приносить свої результати – втрати є”, – визнає явну перевагу українських снайперів на Донбасі і поразку російських окупантів найманець “Сибіряк”.

Читайте також: Снайпери з РФ б’ють під прикриттям мінометів — повні дані Міноборони України про події на Донбасі (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Головне управління розвідки Міноборони України заявляло, що на початку грудня Росія перекинула на окупований Донбас своїх снайперів, які є кадровими військовими армії РФ.

Обережно – у відео є риторика сепаратистів.