Російські окупанти Донбасу вдарили новою зброєю – таких уражень у поранених бійців ЗСУ досі не було (Фото)

ф1Внаслідок обстрілу позицій українських військ російськими окупантами на Луганському фронті 17 листопада боєць ЗСУ отримав поранення, яких раніше українські військові на Донбасі не отримували.

Про це з посиланням на медиків військового госпіталю повідомляє інформагентство Міноборони України Арміяinform“, публікуючи фото пораненої спини українського бійця і осколків, які дістали медики.

“Український захисник зазнав близько 50 осколкових уражень по всьому тілу. Під час їх видалення з допомогою медичного магнітного інструмента половина осколків не магнітилася. За словами військових медиків, це перший випадок в їхній практиці, коли елементи ураження від снаряда мають різну структурну основу. Здебільшого їх усі видаляють магнітним інструментом або звичайним способом”, – йдеться в повідомленні видання Міноборони України.

ф2

Про обставини свого поранення на передовій Донбасу український боєць розповів, що в нього за спиною в повітрі вибухнув невідомий боєприпас, “після чого дрібні осколки почали вражати особовий склад, який перебував під епіцентром вибуху”.

ф1

“Росіяни застосували новий вид боєприпаса для скидання з безпілотника. Характер поранень однозначно вказує на повітряний підрив”, – констатував у Фейсбук військовий журналіст Юрій Бутусов.

Читайте також: Російські окупанти вдарили по ЗСУ на Донбасі з території Росії: серед українських бійців є втрати

Раніше Бутусов повідомив, що 17 листопада російські окупанти за допомогою безпілотника атакували бійців ЗСУ біля Сизого на Луганському фронті. За його даними, цей ворожий безпілотник прилетів з території Росії і скинув невідомий боєприпас над позиціями 46-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ, яка тримає там оборону.  Поранення отримав сержант цього підрозділу ЗСУ.

“Сизе на самому кордоні з РФ, росіяни не могли не знати про напад, там вони воюють,їх ППО, їх солдати, їх безпілотники. Раніше Сизе вважалось однією  з найспокійніших ділянок ООС, де давно не було ніяких обстрілів”, – констатував Бутусов.