Російські окупанти Донбасу показали свою “доброту” (Документ)

добро пожаловать в адРосійські окупанти Донбасу не припиняють знущатись із місцевого населення.

Бойовики під страхом арешту уже понад 5 років забороняють місцевим мешканцям виходити вночі на вулицю. «Послаблення» російські окупанти роблять лише кілька разів на рік — зокрема, у Новий рік та Різдво.

Цього разу “доброта” бойовиків особлива – маріонеткові режими Кремля на окупованому Донбасі, щоб дозволили місцевим мешканцям зустріти Новий рік і Різдво не під дулами автоматів і страхом бути кинутим «на підвал», призупиняють дію комендантської години “аж” на тиждень – із 1 до 8 січня.

Відповідні “укази” про скасування комендантської години на початку 2020 року на території самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” підписали так звані “глави” самопроголошених псевдореспублік, повідомляють сепаратистські ЗМІ.

Так, “указ“, підписаний Денисом Пушиліним, скасовує комендантську годину в самопроголошеній “ДНР” з 23 години 31 грудня 2019 року до 5-ї ранку 8 січня 2020 року.

У самопроголошеній же “ЛНР” так званий розгул “демократії” триватиме на годину менше – “указ“, підписаний Леонідом Пасічником, призупиняє комендантську годину в “ЛНР” також із 23-ї години 31 грудня, але до 4-ї ранку 8 січня 2020 року.

В усі інші ночі мешканці окупованого Донбасу як самопроголошеній  “ДНР”, так і в самопроголошеній “ЛНР” не мають права вночі виходити на вулицю, бо будуть затримані бойовиками за порушення комендантської години.

Цього разу окупаційна влада самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” вперше з часу запровадження комендантської години при окупації Донбасу так надовго призупиняє її дію – раніше це було лише на новорічну ніч та в ніч на Різдво.

Читайте також: На окупованому Донбасі закликають до акції протесту проти бойовиків: «Всіх не пересаджають»

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», проти запровадженої понад 5 років тому на окупованому Донбасі комендантської години тепер активно виступають навіть сепаратисти, збираючи акції протесту.

Читайте також: У мережі оприлюднили факт, характерний лише для окупованого Донбасу (Фото)

Окупаційна ж влада терористичних «ДНР» і «ЛНР» скасовувати комендантську годину як джерело збагачення бойовиків і не збирається, щоб не втратити хабарі за звільнення мирних мешканців Донбасу, затриманих під час дії комендантської години.

При цьому заборона виходити на вулицю вночі мирним мешканцям ніяк не покращила криміногенну ситуацію на окупованому Донбасі — там нічні злочини залишаються масовими.

Читайте також: У бойовиків запланований «розгул демократії»: мешканцям окупованого Донбасу краще поберегтись (Документ)

Скасовує комендантську годину окупаційна влада Донбасу кілька разів на рік — на Різдво і Пасху, Новий рік і так званий «день республіки». На тому “доброта” російських окупантів і “розгул демократії” на окупованому РФ українському Донбасі закінчуються.

Читайте також: Ажіотаж на КПВВ Донбасу: мешканці окупованих територій «штурмують» українські банкомати (Фото)

ф1ф2