Російські окупанти Донбасу підриваються на своїх же мінах

З початку липня на своїх же мінах підірвались два російські окупанти Донбасу з так званої “армії ЛНР”.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє Міністерство оборони України.

Там зазначають, що командування російсько-окупаційних військ з 1 липня цього року на окупованих територіях Донбасу активізувало фортифікаційне укріплення своїх позицій на передовій, “у тому числі шляхом встановлення додаткових ділянок мінно-вибухових загороджень”.

Таке збільшення окупантами інтенсивності інженерних робіт призводить до загибелі та поранень серед російських найманців, відзначають у ГУР Міноборони України.

“Так, під час ротації одного з підрозділів 9 окремого мотострілецького полку 1 АК (так званої “армії ЛНР” – ред.) військовослужбовець російських окупаційних військ підірвався на саморобному вибуховому пристрої, встановленому саперами цього ж полку. Також у ході проведення занять з інженерної підготовки з мінно-вибуховими засобами під керівництвом російського інструктора загинув військовослужбовець 2 окремої мотострілецької бригади 2 АК окупантів”, – повідомила українська військова розвідка.

Читайте також: Бойовики облаштовують на Донбасі мінні поля з заборонених Женевською конвенцією боєприпасів

У Міноборони України наголосили, що мінування проросійськими бойовиками окупованого Донбасу становить велику небезпеку для тамтешніх мирних мешканців.

“Противником мінується місцевість у безпосередній близькості до сільськогосподарських угідь з використанням заборонених протипіхотних мін і саморобних вибухових пристроїв, що підвищує рівень небезпеки для цивільного населення”, – заявили в українському оборонному відомстві.