Російські окупанти Донбасу під тиском народного гніву дали несподівану обіцянку

добро пожаловать в адРосійські окупанти Донбасу, схоже, розуміють, що терпіння мешканців окупованого Донбасу вже близьке до межі і тому, щоб доведені бойовиками до відчаю місцеві мешканці не змели їх, окупанти ідуть на часткові поступки.

Окупаційна влада “ДНР” пообіцяла частково віддати гроші, які присвоїла з мобільних рахунків користувачів мобільного зв’язку у самопроголошеній “ДНР”. Для цього потерпілим до 10 лютого слід подати письмову заяву.

Про це  заявило так зване “Міністерство зв’язку ДНР” і сепаратистські ЗМІ. Ніколи раніше подібних обіцянок окупанти Донбасу не робили, коли йшлося про присвоєні ними гроші.

Йдеться про користувачів мобільного оператора «Фенікс», створеного бойовиками «ДНР» на базі «віджатого» при окупації Донбасу обладнанні «Київстару». Цей "Фенікс" 15 січня припинив «акцію» безкоштовного мобільного інтернету. Через це з мобільних телефонів мешканців окупованої «ДНР» частини Донбасу 15 січня масово зникли гроші — бойовики зняли по 50-100 рублів як абонплату за мобільний інтернет, який тепер став платним.

У мережі ошукані російськими окупантами мешканці масово почали писати повідомлення з обуреннями: про жодну акцію мобільного оператора бойовиків не знали і її не підключали, мобільним інтернетом взагалі ніколи не користувались, але гроші втратили.

Читайте також: Повертати гроші не збираються: бойовики «ДНР» грандіозно обікрали користувачів мобільного зв’язку за один день

Окупаційна влада "ДНР", яка ще тиждень тому заявляла, що гроші повертати не буде, через масове обурення дала несподівану обіцянку частково гроші повернути, але не всім - тільки тим, хто помилково підключив послугу мобільного інтернету на своєму телефоні. Тим, хто вже скористався цією послугою, окупанти Донбасу придумали інші умови. Очевидно, що вірити обіцянкам окупантів - марна справа: бойовики все одно шукатимуть спосіб не повернути гроші, щоб присвоїти якнайбільше.

Читайте також: Сума фантастична: стало відомо, на скільки бойовики «ДНР» збагатились, відімкнувши український Vodafone

ф1