Російські офіцери попались на масових розкраданнях у так званих “арміях” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”

Російські офіцери-командири так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” посилено розкрадають їжу, пальне, військове майно, що їх Росія переправляє бойовикам на окупований Донбас.

Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, масштаби розкрадань такі великі, що для їх виявлення командування армії Росії прислало на окупований Донбас спеціальні комісії для перевірок у підрозділах російських окупаційних військ.

“З початку листопада триває робота комплексних комісій Південного військового округу РФ для визначення реального стану обліку та використання матеріальних засобів і майна, які постачаються з Росії. Зазначене пов’язане з виявленням масштабних нестач внаслідок розкрадання або нецільового використання пального, речового майна та продовольства”, – повідомляє ГУР Міноборони України.

Українська військова розвідка підкреслює, що на розкраданнях попались саме кадрові російські офіцери, надіслані Генштабом армії РФ командувати підрозділами бойовиків на окупованому Донбасі.

"Переважна кількість випадків пов’язана зі зловживаннями службовим становищем кадровими російськими офіцерами, які перебувають на ключових посадах у системі матеріально-технічного забезпечення оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях", - наголосили в ГУР Міноборони України.