Російські найманці готують помсту очільнику ПВК “Вагнера” (Відео)

Дмитро Уткін ("Вагнер") з донькою. Фото - скріншот з відео
Дмитро Уткін (“Вагнер”) з донькою. Фото – скріншот з відео

Російські найманці погрожують ліквідацією очільнику ПВК “Вагнера” Дмитру Уткіну, щоб помститись за втрати підрозділу “іхтамнєтів” на Донбасі і в Сирії.

Відповідне відео з погрозами з’явилось у мережі, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук проект “Ихтамнет_м0209”.

Як ідеться у відео, російські найманці звинуватили свого командира Уткіна у привласненні і розкраданні грошей, які той витрачав, за їх версією, на розваги своєї доньки Анни Коваленко.

"Вагнерівці" обурюються, що поки їх використовували як гарматне мясо, донька Уткіна-"Вагнера" подорожувала світом і відпочивала на найдорожчих курортах.

Читайте також: Донька очільника приватної армії Путіна закінчила український виш і є громадянкою України (Відео)

Нагадаємо, раніше з'явилась інформація, що донька Дмитра Уткіна ("Вагнера") Анна Коваленко - громадянка РФ, яку Уткін забрав до себе у Москву.

"Ти відповіси за все", - пригрозили російські найманці у відео "Вагнеру".

Читайте також: Приватна армія Путіна: СБУ встановила факти участі ПВК «Вагнера» в анексії Криму та у війні на Донбасі (Відео)

Як раніше писала ІА "7 Днів-Україна", група "Вагнера" в Сирії 7 лютого цього року зазнала розгромного удару сил Західної коаліції під Дейр-ез-Зором. Тоді там загинуло, за різними оцінками, від кількох десятків до кількох сотень російських найманців.

Читайте також: Серед російських найманців, які масово загинули в Сирії 7 лютого, найбільше бойовиків з Донбасу (Відео)

Раніше група "Вагнера", яка на початку "руской весни" йшла в авангарді окупації Донбасу, зазнавала там втрат внаслідок удару у відповідь українських бійців.

Читайте також: Стали відомі розміри зарплат російських найманців — на утримання ПВК «Вагнера» витрачають мільярди

ф2