Російські літаки розбомбили у Сирії вже чотири лікарні (Відео)

ВПС Росії в ході сирійської кампанії розбомбили вже чотири лікарні на території цієї країни, як наслідок загинули лікарі та пацієнти.

Шокуючі кадри нальоту російських військових на останній госпіталь випадково вдалося зняти очевидцям.

За даними арабських ЗМІ, в ході російських авіанальотів на лікарні загинули 13 людей, у тому числі троє лікарів, передає австралійський телеканал Skynews.

Читайте також: Лише в Донецьку два пункти — в Міноборони України знають, як бойовиків з Донбасу відправляють в Сирію

Останньою зруйнованою російськими пілотами-вбивцями в Сирії виявилася місцева лікарня в місті Сармін. Як розповів журналістам її головний лікар Мохаммед Теннарі, бомбити її ВПС Росії намагалися вже близько 10 разів. Останній з них став фатальним для госпіталю.

Медик уточнив, що мішенню для ВПС Росії стала не тільки ввірена йому лікарня, а й інші медичні установи в регіоні. У всіх них загинули і отримали поранення як пацієнти, так і медпрацівники.

Читайте також: Ще одна війна і рейтинг Путіна складе 100%?

Ці дані підтвердили і в міжнародній організації «Лікарі без кордонів». Там додали, що всього з часу початку протестів сирійського народу проти диктаторського режиму Башара Асада було скоєно 313 нападів військових на різні медустанови. В результаті загинули 679 лікарів і медичних сестер.

Звіт «Лікарів без кордонів» включає дані з березня 2011 року, коли сирійська опозиція тільки почала виступати проти Башара Асада, і до кінця серпня 2015 року. В результаті дій російських військових - посібників режиму асадистів - цей траурний список постійно поповнюється.