Російські диверсанти орудують у мирних містах України (Відео)

У мирних містах України активізувалися диверсанти, які можуть бути причетні до спецслужб Росії.

Про це сьогодні, 10 грудня, на прес-конференції повідомив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук, передає ТСН.

Читайте також: Застрелений у Києві ватажок російських диверсантів перебував у «Правому секторі», — ЗМІ

“Ми бачимо активізацію терористичної діяльності на мирних територіях. За цим всім простежується певна трансформація у російській агресії щодо нашої держави”, – сказав він.

Він також наголосив, що в той час, коли на лінії зіткнення зменшилася кількість обстрілів, спостерігається активізація російських спецслужб у тилу.

“Натомість російські спецслужби активізують діяльність у мирних містах, намагаючись дестабілізувати ситуацію і намагаючись показати, що українські правоохоронні органи, українська влада не спроможна захистити своїх громадян”, – зазначив Ткачук.

Читайте також: Унікальні подробиці: СБУ розповіла про спецоперацію затримання диверсантів з РФ. Повна версія (Відео)

“Я вас запевняю, що це не так, що ми будемо дуже жорстко і дуже гостро, швидко й оперативно реагувати на будь-яку інформацію про діяльність диверсійних груп, підготовку терактів”, – додав він.

Ткачук зазначив, що співробітники СБУ виявили у передмісті Києва цілий схрон із російським озброєнням. Зокрема, у схроні було кілька реактивних гранатометів РПГ-26 та вогнемет “Джміль” російського виробництва.

Читайте також: Кадри спецоперації: як у Києві «Альфа» затримала диверсантів із Росії (Відео)

Раніше повідомлялося, що 9 грудня, в результаті проведеної Службою безпеки спецоперації, було припинено діяльність диверсійно-розвідувальної групи, яка діяла у низці міст України, у тому числі в Києві. Серед затриманих є громадяни Росії.