Російське “раздолбайство” стало причиною трагедії в аеропорту Москви – СК РФ

Фото з сайту РИА Новости
Фото з сайту РИА Новости

Про це заявив офіційний представник Слідчого комітету Російської федерації.

Основною версією причини авіакатастрофи в московському аеропорту “Внуково”, внаслідок якої загинули президент нафтового концерну Total Крістоф де Маржері і три члени екіпажу, за даними слідства, є людський фактор: це може бути помилка або водія снігоприбиральної машини, або диспетчерів, яких слідом за водієм перевірять на наявність алкоголю в крові, пише російське державне інформагентство РИА Новости.

“Авіакатастрофа в столичному аеропорту “Внуково”, внаслідок якої загинув президент нафтового концерну Total, сталася через роздовбайство одного при потуранні інших”, – написав у своєму мікроблозі в Twitter офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін. Раніше схожу заяву зробив заступник міністра транспорту Валерій Окулов: “Я тільки що звідти (з місця катастрофи – ред). Слів немає. Це раздолбайство”.
Слідство у Франції і в Росії

Міждержавний авіаційний комітет вирішив не розкривати бортові реєстратори літака до прибуття фахівців із Франції. МАК зазначив, що уповноважений представник Франції і п’ятеро його радників прибудуть до Москви увечері у вівторок.

За фактом НП кримінальні справи порушено в Росії і Франції. Голова СК Росії прийняв рішення передати кримінальну справу про авіакатастрофу для подальшого розслідування в Головне слідче управління Слідчого комітету Росії. Згідно з його даними, від справ на час розслідування вже відсторонені начальник зміни “Внуково” і водій снігоприбиральної машини. В іншому, за даними голови ради директорів “Внуково” Віталія Ванцева, аеропорт зараз працює штатно.