Російське командування уточнило план застосування так званих армій “ДНР” і “ЛНР” на Донбасі

Фото з відкритих джерел

Російське командування продовжує готувати “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” до активних боїв на Донбасі.

Як повідомляє Міноборони України з посиланням на дані української військової розвідки, командування Збройних сил  РФ і далі підвищує бойову готовність оперативного угруповання російських окупаційних військ. Про це свідчать масштабні військові навчання, які російські окупанти проводили на Донбасі впродовж другої декади листопада.

“На тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях відбулося масштабне командно-штабне навчання із залученням сил територіальної оборони. Особлива увага приділялась відпрацюванню питань забезпечення стійкості системи управління та зв’язку за рахунок розгортання нових запасних командних пунктів”, – повідомило ГУР Міноборони про військові навчання російських окупантів.

Читайте також: Російське командування на Донбасі готує полігони до великих військових навчань бойовиків

Представники командування армії Росії, під орудою яких проходили військові навчання бойовиків, вивчали можливості так званих армій “ДНР” та “ЛНР” і скоригували плани їх застосування для подальших військових дій проти ЗСУ, повідомляє українська розвідка.

“У ході навчання комісіями генерального штабу та Південного військового округу ЗС РФ були уточнені оперативні плани застосування з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК проти Об’єднаних сил”, – констатували у ГУР Міноборони України.