Російське командування на Донбасі екзаменує так звані “армії” бойовиків і їх командирів з РФ

Комісія з Південного військового округу Збройних сил Росії на окупованому Донбасі зараз проводить комплексну перевірку так званих “армій” самопроголошених ДНР” і “ЛНР”.

Про це з посиланням на українську військову розвідку повідомляє Міноборони України.

“Із 19 жовтня у з’єднаннях і частинах 1 та 2 АК оперативного угруповання російських окупаційних військ триває комплексна підсумкова перевірка за 2020 навчальний рік”, – інформує ГУР Міноборони України.

За даними відомства, посланці Кремля інспектують знання і вміння бойовиків та їх російських командирів як у теорії, так і на практиці.

“На полігонах на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях противник проводить залікові заняття з вогневої підготовки та водіння бойових машин, у тому числі у нічний час. Крім того, командування окупаційних військ здійснює перевірку теоретичних знань командирів підрозділів та проводить мобілізаційні збори з резервістами”, – повідомляє українська військова розвідка.

За даними ГУР Міноборони України, контроль за проведенням заходів комплексної підсумкової перевірки російських окупаційних військ на Донбасі здійснює комісія Південного військового округу ЗС РФ.

Читайте також: Командування армії РФ влаштувало перевірку своїм офіцерам на окупованому Донбасі

Як писала ІА “7 Днів-Україна”, раніше ГУР Міноборони України повідомляло, що на початку жовтня російське командування направило в так звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” спеціальну інспекцію зі штабу 8-ї армії Південного військового округу ЗС Росії. Ця інспекція мала провести атестацію командирів, яких Росія направила командувати своїми окупаційними військами на Донбасі.