“Росія залишилася біля розбитого корита”, – військовий експерт про ситуацію на Донбасі

Дмитро Снєгирьов. Фото з відкритих джерел

Зазнавши дипломатичної поразки в переговорах щодо Донбасу, Росія зараз вдалася до своєї традиційної тактики – загострення військової ситуації на Донбасі.

Про це заявив військовий експерт Дмитро Снєгирьов в ефірі каналу “Україна 24“.

“Зараз Росія чудово розуміє, що її план посадити за один стіл перемовин Київ, Луганськ і Донецьк фактично провалився. Так само фактично заблокована реалізація політичної частини Мінських домовленостей – йдеться про так звану формулу Штайнмаєра, надання особливого статусу окремим територіям Донбасу, ухвалення закону про амністію”, – сказав Снєгирьов.

Військовий експерт відзначив, що після таких політичних поразок Росія вдалася до своєї звичної тактики - загострення ситуації на Донбасі.

"Розуміючи, що фактично Росія залишилася біля розбитого корита, вона намагається використовувати важіль як військового тиску - це загострення ситуації на лінії зіткнення, так і дипломатичного. В якості прикладу можна навести заяву Лаврова, що Росія готова до погіршення відносин з ЄС, так званий форум "Російський Донбас", де прозвучали тези про можливе приєднання окупованих територій до Росії і розширення квазіутворень "ДНР" і "ЛНР" до адміністративних кордонів Донецької і Луганської областей, себто включно з територіями, які контролюються Збройними силами України", - пояснив Снєгирьов.

Читайте також: Бойовики гатять із мінометів – серед українських захисників Донбасу є втрати (Відео)

Військовий експерт наголосив, що українські військові на Донбасі дають російським окупантам адекватну відповідь на загострення ситуації.

"Збройні сили України готові до військової відсічі в час загострення протистояння", - підкреслив Дмитро Снєгирьов.

0 0 голос
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Питер

Смешно читать. Взрослый человек, а такую пургу несет. Не знаю как Россия, но мы в полной заднице