Росія забирає частину своїх військ з-під кордонів України – заява Міноборони РФ (Відео)

Під час навчань “Союзна рішучість-2022”

Росія забирає в місця постійної дислокації підрозділи своєї армії, які завершили участь у спільних військових навчаннях з Білоруссю.

Про це заявив сьогодні представник Міноборони Росії у відеоповідомленні, оприлюдненому сайтом Міноборони РФ.

Повідомляється, що РФ з військових навчань відправляє в місця постійної дислокації підрозділи двох своїх військових округів – Південного і Західного.

“Підрозділи Південного та Західного військових округів, які виконали завдання, вже розпочали завантаження на залізничний та автомобільний транспорт і сьогодні почнуть рух у свої військові гарнізони. Окремі підрозділи здійснять марші своїм ходом у складі військових колон”, – заявив представник Міноборони Росії.

Інші підрозділи російської армії продовжують брати участь у військових навчаннях, що триватимуть до 20 лютого. Після завершення "Союзною рішучості" війська РФ повернуться з Білорусі у місця своєї постійної дислокації, запевняє представник Міноборони Росії.

Читайте також: Наступу РФ на Україну 15-16 лютого не буде – міністр оборони назвав причину (Відео)

Нагадаємо, що під приводом спільних білорусько-російських військових навчань Росія стягнула до кордонів України понад 100 тисяч своїх військових. Це викликало резонанс у світі, який заговорив про можливість нового повномасштабного військового вторгнення РФ в Україну. Західні партнери підтримують Україну і вимагають від Росії негайної деескалації, тобто відведення військ РФ від українських кордонів.