Росія своїх “миротворців” відправляє в Нагірний Карабах літаками: на борт ІЛ-76 вантажать військову техніку (Відео)

Військова техніка РФ проямує на відправку до Нагірного Карабаху. Скріншот з відео

З початку нинішньої доби у Нагірний Карабах Росія відправила вже 8 транспортних літаків з військовоою технікою, озброєнням і солдатами.

Про це повідомляє російський “Інтерфакс”.

Як ідеться в повідомленні, транспортні літаки з російськими військовими 15-ї окремої мотострілецької бригади Центрального військового округу РФ вилітають з аеродрому в Ульяновську. Саме цей підрозділ армії Росії визначений для “миротворчої місії” в Нагірному Карабасі. Дислокуватись він буде в Степанокерті.

За повідомленням Міноборони Росії, в зоні нагірно-карабаського конфлікту РФ розгортає "російський "миротворчий контингент" із 1960 військових, 90 бронетранспортерів, 380 одиниць автомобільної та спеціальної техники. Його основу складуть підрозділи 15-ї окремої мотострілецької бригади (миротворчої) Центрального військового округу".

Читайте також: Вірменія, Азербайджан і РФ уклали угоду про припинення війни за Нагірний Карабах (Текст)

Як повідмоляла раніше ІА "7 Днів-Україна", глави Азербайджану, Вірменії і РФ падписали угоду, відповідно до якої війна в Нагірному Карабасі припиняється з початку доби 10 листопада. "Миротворчу місію" у зоні конфлікту виконуватимуть військові Росії.

"Миротворчий контингент Російської Федерації розгортається паралельно з виведенням вірменських збройних сил. Термін перебування миротворчого контингенту Російської Федерації - 5 років з автоматичним продовженням на чергові 5-річні періоди, якщо жодна із Сторін не заявить за 6 місяців до закінчення терміну про свій намір припинити застосування цього положення", - сказано в угоді.