Росія поповнила запаси пального для своєї військової техніки на окупованому Донбасі

Росія продовжує підтримувати своїх найманців і регулярні війська РФ на окупованому Донбасі боєприпасами і все новими партіями зброї.

Як повідомило Міністерство оборони України з посиланням на дані української військової розвідки, цього місяця Росія направила нову військову підмогу так званим “арміям” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

“З початку листопада з території РФ залізничним та автомобільним транспортом через неконтрольовані Україною ділянки кордону до з’єднань і частин оперативного угруповання російсько-окупаційних військ завезено понад 2,5 тисячі тонн пального”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Українська військова розвідка відзначає, що Росія поповнює на зиму запаси пального для бронетехніки своїх військ на Донбасі, поширюючи серед бойовиків “ДНР” і “ЛНР” брехливі чутки про наміри українських військових.

“Противником серед особового складу з’єднань і частин першого та другого армійських корпусів і населення тимчасово окупованої території розповсюджується неправдива та викривлена інформація про можливість “масштабного наступу” підрозділів Об’єднаних сил”, – проінформувало Міноборони України.

Читайте також: Росія направила своїм найманцям на окупований Донбас вагони боєприпасів і пальне

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, у першій половині вересня, за даними ГУР Міноборони України, Росія направила своїм найманцям на окупований Донбас близько 1200 тонн пального, 6 вагонів і понад 10 вантажівок з боєприпасами, а також більше 15-ти одиниць  відремонтованої в РФ бойової техніки, у тому числі системи реактивного залпового вогню “Град” калібру 122 мм.

За останню декаду вересня цього року, інформувала українська військова розвідка, Росія на тимчасово окуповану територію Донбасу завезла залізницею своїм бойовикам близько 3,5 тис. тон пального і 5 вагонів з боєприпасами, у тому числі для артилерії.