Росія переправила бойовикам на окупований Донбас новітні міни та артилерію

Заборонена Женевською конвенцією російська міна ПОМ-2 на Донбасі. Фото – штаб ООС

Росія продовжує допомагати зброєю і пальним своїм окупаційним військам на Донбасі і посилювати бойові можливості так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє Міністерство оборони України.

“Протягом травня через неконтрольовані ділянки державного кордону України з території Російської Федерації на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях були завезені нові партії озброєння (зокрема, артилерійське та стрілецьке) та боєприпаси російського виробництва”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

За даними українського оборонного відомства, в травні російські окупанти активно застосовували новітні російські міни, які Росія направила бойовикам на окупований Донбас.

"Окупанти здійснювали мінування прилеглої до лінії зіткнення території мінами російського виробництва, які заборонені міжнародними Конвенціями, зокрема зразками, у яких відсутня функція самоліквідації. Це створює додаткову небезпеку для цивільного населення", - констатували в ГУР Міноборони України.

Читайте також: Бійці ЗСУ показали новітні російські міни, які бойовики закидають на українські позиції на Донбасі (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України інформувало, що впродовж 17-23 травня через окуповану ділянку кордону Росія направила в так звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” понад 1,5 тисячі тонн пального та зброю виробництва РФ, зокрема снайперські гвинтівки.

Читайте також: Росія направила бойовикам на Донбас нову спеціальну зброю