Росія перекинула на окупований Донбас свої нові танки

Архівне фото

Росія продовжує нарощувати свій ударний контингент на окупованому Донбасі, надсилаючи так званим “арміям” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” нові зразки озброєння російського виробництва.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє Міністерство оборони України.

“Командування ЗС РФ продовжує нарощувати бойові спроможності з’єднань і частин першого та другого армійських корпусів на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях. Зокрема, триває переозброєння танкових підрозділів. Замість танків Т-64, які вичерпали ресурс експлуатації, з території РФ залізничним транспортом завозяться танки Т-72Б”, – повідомляє ГУР Міноборони України.

Старі танки, за даними української військової розвідки, російські окупанти не переправляють назад у Росію, а передислоковують з обманним маневром.

"Вилучені окупантами з танкових підрозділів танки Т-64 розміщуватимуться на спеціальних майданчиках для демонстрації у такий спосіб  "виконання" Мінських домовленостей про відведення важкої техніки від лінії зіткнення",- повідомляє ГУР Міноборони України.

Читайте також: Росія направила своїм найманцям на окупований Донбас вагони боєприпасів і пальне

Як інформувала ІА "7 Днів-Україна", раніше українська військова розвідка повідомляла, що у кінці вересня Росія залізницею направила своїм окупаційним військам на Донбасі близько 3,5 тисячі тонн пального і 5 вагонів з боєприпасами, у тому числі до артилерійських систем.