Росія перекинула на окупований Донбас специфічний підрозділ своїх військових

Архівне ілюстраційне фото

Росія продовжує посилювати так звані “армії” бойовиків “ДНР” і “ЛНР” кадровими військовими армії РФ.

Як повідомляє Міноборони України з посиланням на дані української військової розвідки, 5-11 квітня через окуповану ділянку кордону Росія направила в так звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” понад дві сотні військових російської армії.

“До з’єднань і частин першого та другого армійських корпусів прибуло близько 250 російських військовослужбовців (переважно вихідців з далекосхідних регіонів Росії), завезено понад 2 тисячі тонн пального”, – повідомляє ГУР Міноборони України.

За даними відомства, неконтрольовані Україною ділянки кордону Росія продовжує використовувати не тільки для передислокації своїх військових, а й для переміщення на окупований Донбас зброї, боєприпасів та військового майна.

Читайте також: Росія заводить на Донбас війська, які перекинула до кордонів України

Як інформувала ІА "7 Днів-Україна", 6 квітня ГУР Міноборони України повідомляло, що Росія підсилює так звані "армії" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" військовими армії РФ, яких передислокувала під кордони України.

Читайте також: РФ таємно переправила через кордон на окупований Донбас своїх кадрових військових

У кінці березня українська військова розвідка повідомляла, що для перекидання на окупований Донбас своїх військових Росія використовувала інформаційне прикриття - підготовку до військових навчань.

Читайте також: Хомчак: РФ стягує війська до кордонів України і “створює загрозу військовій безпеці держави” (Відео, Схеми)

Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак у ВР повідомив, що на 30 березня Росія стягнула до кордонів України 28 батальйонно-тактичних груп російської армії.