Росія перекинула на окупований Донбас САУ і не тільки

Самохідні гаубиці. Ілюстраційне фото з відкритих джерел

Кремль продовжує надсилати своїм найманцям на окупований Донбас все нові партії зброї.

Зокрема, серед надісланого Росією на окупований Донбас у липні – самохідні гармати і снайперські комплекси. Про це з посиленням на українську військову розвідку повідомляє Міністерство оборони України.

“Через неконтрольовані ділянки державного кордону України на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях з території РФ було завезено понад 1,4 тисяч тонн пального, а також нові партії озброєння і боєприпасів російського виробництва, у тому числі протитанкові керовані ракети, снайперські комплекси, протитанкові та протипіхотні міни. Крім того, на тимчасово окуповану територію в Луганській області перевезені самохідні артилерійські установки після проведення ремонту на підприємствах РФ”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Читайте також: Комісія з РФ виявила масові розкрадання, вчинені російськими командирами так званих армій “ДНР” і “ЛНР”

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України інформувало, що у липні комплексна комісія ЗС РФ виявила в так званих "арміях" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" численні факти розкрадання російськими командирами військового майна і грошей, що їх Кремль надіслав своїм окупаційним військам на Донбасі.