Росія передала підрозділам окупаційних військ на Донбасі десятки тонн снарядів і мін

Росія продовжує посилювати так звані “армії” бойовиків “ДНР” і “ЛНР” та надсилати їм нову зброю і боєприпаси.

Як повідомляє Міністерство оборони України з посиланням на дані української військової розвідки, за тиждень з 19 до 25 квітня Росія переправила своїм окупаційним військам на Донбасі 30 тонн боєприпасів і пальне.

“Через неконтрольовані ділянки державного кордону України з території РФ на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях переміщено понад 2,5 тисячі тонн паливно-мастильних матеріалів. Автомобільною технікою доставлено боєприпаси різної номенклатури загальною вагою близько 30 тонн”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Читайте також: Росія перекинула на окупований Донбас специфічний підрозділ своїх військових

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України інформувало, що впродовж 5-11 квітня через окуповану ділянку кордону Росія направила в так звані "армії" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" 250 кадрових російських військових та понад 2 тисячі тонн пального.

Читайте також: Попри заяви про відведення військ Росія таємно посилює позиції окупантів Донбасу

Також у ГУР Міноборони України відзначали, що на тлі повідомлень Кремля про відведення військ РФ з-під кордонів України Росія продовжує приховано посилювати підрозділи окупаційних військ на Донбасі групами російських спецпризначенців, а також артилерійським озброєнням.