“Росія нічому не вчиться”, – Піонтковський про новий провал Кремля на Донбасі

Андрій Піонтковський. Фото з відкритих джерел

Росія знову програла в своїй політичній грі, ініціювавши засідання Радбезу ООН до 6-ї річниці підписання Мінських угод.

Про це заявив російський політолог з Вашингтона Андрій Піонтковський в ефірі каналу “Україна 24“.

“Рік тому було таке ж засідання Ради безпеки щодо Мінських домовленостей. Воно було скликане на вимогу Російської Федерації. Москва мала намір очорнити Україну за “невиконання” міжнародних угод. Я пам’ятаю, що воно обернулося тріумфом української дипломатії. Її підтримали Франція, Німеччина та інші члени Ради безпеки в тій позиції, що базові позиції Мінських угод – виведення формувань і важкого озброєння – не виконуються Росією, і, крім того, найперша вимога – припинення вогню”, – нагадав Піонтковський.

Читайте також: Кравчук: окупований РФ Донбас на грані катастрофи. Повна версія засідання Радбезу ООН до річниці Мінських угод (Відео)

Політолог зазначив, що на засідання Радбезу ООН 11 лютого до 6-ї річниці підписання Мінських угод Росія намагалась тиснути, традиційно загостривши бойову ситуацію на Донбасі. Такий тиск мав такий же програшний для Росії наслідок засідання Радбезу ООН, як і рік тому.

“Вони нічому не навчаються, рівно рік тому спроба покласти відповідальність на Україну обернулася повним провалом для російської дипломатії. Думаю, те ж саме буде і зараз”, – зазначив Піонтковський.