Росія направила своїм найманцям на окупований Донбас вагони боєприпасів і пальне

Росія продовжує підтримувати своїх найманців і регулярні війська РФ на окупованому Донбасі боєприпасами і все новими партіями зброї.

Як повідомило Міністерство оборони України з посиланням на дані української військової розвідки, у кінці вересня Росія направила нову військову підмогу так званим “арміям” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

“За останню декаду вересня цього року через неконтрольовані Україною ділянки кордону з Росії на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях завезено залізничним транспортом близько 3,5 тис. тон пального, п’ять вагонів з боєприпасами, у тому числі до артилерійських систем”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Українська військова розвідка відзначає, що Росія переправила своїм найманцям на окупований Донбас і поповнення в живій силі.

“Крім того, для комплектування особовим складом з’єднань і частин окупаційних військ продовжують прибувати найманці-громадяни РФ, які проходять підготовку в навчальних таборах Південного військового округу ЗС Росії”, – проінформувало Міноборони України.

Читайте також: Росія направила бойовикам на Донбас “Гради” і вагони снарядів до них

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, у першій половині вересня, за даними ГУР Міноборони України, Росія направила своїм найманцям на окупований Донбас близько 1200 тонн пального, 6 вагонів і понад 10 вантажівок з боєприпасами, а також більше 15-ти одиниць  відремонтованої в РФ бойової техніки, у тому числі системи реактивного залпового вогню “Град” калібру 122 мм.

Читайте також: Зеленський назвав питання, які не вирішить без розмови з Путіним