Росія направила допомогу своїм окупаційним підрозділам і збирає найманців для боїв на Донбасі

Російські бойовики на Донбасі. Фото – Andrew Burton/Getty Images

Росія продовжує активно допомагати зброєю і пальним своїм окупаційним військам на Донбасі та посилювати бойові можливості так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

Про це свідчать обсяги боєприпасів та бойової техніки, які Кремль цього місяця надіслав своїм військам на окупованому Донбасі, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“З початку поточного місяця окупанти приховано завезли залізничним і автомобільним транспортом з території РФ до з’єднань і частин 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів понад 7 тисяч тонн пального, декілька одиниць танків та самохідних артилерійських установок, інше озброєння та боєприпаси, у тому числі для артилерійських систем і мінометів”, – йдеться в повідомленні.

Українська воєнна розвідка також констатує, що Росія на своїй території не припиняє тренувати найманців, яких потім відправляє воювати на окупований Донбас.

"Для комплектування особовим складом підрозділів противника через розгорнуту на території РФ мережу вербувальних центрів здійснюється активний набір найманців, які направляються на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях після проходження інтенсивних курсів підготовки в навчальних центрах", - інформує ГУР Міноборони України.

Читайте також: Знищена ворожа техніка і не тільки: у ЗСУ назвали втрати російських окупантів Донбасу за 2021 рік