Росія направила бойовикам на окупований Донбас бронетехніку і 20 вантажівок снарядів

Росія продовжує підтримувати своїх найманців і регулярні війська РФ на окупованому Донбасі боєприпасами і все новими партіями зброї.

Як повідомляє Міністерство оборони України з посиланням на дані української військової розвідки, через окуповані ділянки кордону Росія від середини червня направила нову військову підмогу так званим “арміям” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

“Із 15 червня цього року до з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ доставлені близько 4,5 тис. тон пального та понад 20 вантажних автомобілів боєприпасів і майна військового призначення. Крім того, окремими колонами була переміщена броньована техніка, відновлена на ремонтних заводах російського військово-промислового комплексу”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Читайте також: Росія переправила своїм найманцям на окупований Донбас нові танки і не тільки

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, раніше українська військова розвідка інформувала, що в середині травня цього року Росія збільшила постачання для своїх найманців на окупованому Донбасі. Тоді РФ переправила бойовикам 3 вагони з боєприпасами, понад 10 танків, 8 бойових бронемашин та до 30-ти вантажівок із боєприпасами.