Росія направила бойовикам на Донбас нову спеціальну зброю

Ілюстраційне фото – gettyimages/Еспресо

Росія посилює снайперські підрозділи своїх окупаційних військ на Донбасі і продовжує допомагати своїм бойовикам зброєю та пальним.

Як повідомляє ГУР Міноборони України з посиланням на дані української військової розвідки, 17-23 травня через окуповану ділянку кордону Росія направила в так звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” понад 1,5 тисячі тонн пального та зброю виробництва РФ.

"Через неконтрольовані ділянки державного кордону України на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях з території РФ завезено нові партії озброєння та боєприпасів російського виробництва, зокрема великокаліберні снайперські гвинтівки та понад півтори тисячі тонн паливно-мастильних матеріалів", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Росія перекинула на окупований Донбас специфічний підрозділ своїх військових

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України інформувало, що впродовж 5-11 квітня через окуповану ділянку кордону Росія направила в так звані "армії" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" 250 кадрових російських військових та понад 2 тисячі тонн пального.

Читайте також: Росія передала підрозділам окупаційних військ на Донбасі десятки тонн снарядів і мін

Також у ГУР Міноборони України відзначали, що за тиждень з 19 до 25 квітня Росія переправила своїм окупаційним військам на Донбасі 30 тонн боєприпасів і 2,5 тисячі тонн пального.