Росія кинула моряків у новий наступ “битви за Донбас” – ЗСУ дали відсіч (Мапа, Відео)

Через нестачу резервів для поповнення своїх втрат Росія в “битві за Донбас” вирішила використати моряків Балтійського флоту РФ.  

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Як ідеться в повідомленні, моряків Балтійського флоту Росія хоче використати як сухопутні війська для поновлення наступу на Ізюмському напрямку. Наразі ж військові моряки РФ намагаються втриматись на своїх позиціях на Слобожанщині.

“На Слобожанському напрямку ворог силами підрозділів 6-ї загальновійськової армії Західного військового округу та балтійського флоту веде бойові дії з метою утримання зайнятих раніше рубежів на Харківському напрямку”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Експерт пояснив, яку заміну крейсеру “Москва” намагаються створити війська РФ (Відео)

За даними українського військового командування, 22 травня російські окупанти, в тому числі зі складу Балтійського флоту, намагались наступати на Ізюмському напрямку в бік Довгенького Харківського області. Збройні сили України російських моряків там розбили.

"Силами окремих підрозділів Західного військового округу, 11-го армійського корпусу балтійського флоту, Східного та Центрального військових округів ворог здійснює підготовку до відновлення наступу на Слов’янському напрямку. Здійснив спробу наступальних дій в районі населеного пункту Довгеньке. Цей наступ відбито підрозділами Сил оборони, ворог зазнав втрат і відступив", - констатував Генштаб ЗСУ.

Читайте також: Бійці ЗСУ відбили штурм російських окупантів і відкинули ворога на Донбасі (Карта, Відео)