Росія може влаштувати сьогодні провокацію на Запорізькій АЕС – ГУР Міноборони України

Фото – ГУР Міноборони України

Російські окупанти сьогодні максимально звільнили Запорізьку АЕС від працівників і заявили про “резонансну провокацію”, яку нібито має вчинити Україна.

Про це повідомляє у Телеграм. Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Окупанти оголосили несподіваний “вихідний” на Запорізькій атомній станції. 19 серпня на ЗАЕС буде знаходитись тільки оперативний персонал. Всім іншим співробітникам вхід буде закрито. Також відомо, що представники Росатома, які останнім часом постійно перебували на станції, терміново залишили територію об’єкта”, – йдеться у повідомленні.

Воєнна розвідка України зазначила, що Міноборони РФ заявило про нібито підготовку "теракту" з боку ЗСУ. В повідомлені йдеться, що під час візиту в Україну Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша нібито готується резонансна провокація, щоб звинуватити РФ у техногенній катастрофі. А в підготовці теракту росіяни очікувано звинувачують українську владу.

У ГУР Міноборони України наголошують: з наявної інформації стає зрозуміло, що окупанти після масштабних обстрілів Запорізької атомної станції можуть "підвищити ставки" і влаштувати реальний теракт на найбільшому в Європі ядерному об’єкті.