Україна створює ракетний щит проти нападів на себе: дальність “Вільхи” зросла вдвічі (Відео)

"Вільха-М" на випробуваннях. Фото і відео - РНБО України
“Вільха-М” на випробуваннях. Фото і відео – РНБО України

Україна створює ракетний щит проти нападів на себе і розробляє нове модернізоване озброєння, відзначив Верховний головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко в ході випробування нового українського озброєння.

Випробування нової модернізованої ракети “Вільха-М”, дальність ураження цілі якої зросла із 70-ти кілометрів практично вдвічі, 4 квітня успішно відбулсь на військовому полігоні на Одещині, повідомляє РНБО України.

За цими військовими випробуваннями Президент України спостерігав у прямому ефірі, перебуваючи на прямому зв’язку з секретарем РНБО і міністром оборони України, які були на полігоні.

У прямому ефірі в трансляції у Фейсбук Верховний головнокомандувач Збройних сил України привітав українських конструкторів та військових із успішними випробуваннями ракети нової дальності.

Петро Порошенко підкреслив, що створення такої української військової техніки стало можливим завдяки виходу Росії з договору зі США щодо крилатих ракет малої і середньої дальності.

Тепер, повідомив Олександр Турчинов, українські конструктори працюють над тим, щоб “Вільха” могла вражати цілі на відстані 200 км.

Як видно з відео, українські ракети здатні успішно розгромити російську армію в разі її вторгнення в Україну.

“Україна йде в НАТО не зпорожніми руками”, – підкреслив Петро Порошенко.

Всі подробиці – у відео.

ф2