Романтичний подарунок до дня святого Валентина

11

Прекрасне, романтичне свято закоханих-День Святого Валентина вже зовсім близько, а ви не можете придумати чим здивувати вашу другу половинку?

Інтернет-Магазин Casemood стане вам у нагоді при виборі подарунка.

Подаруйте своїм коханим чохол для смартфона від Casemood з колажом із незабутніх фотографій, де ви дійсно щасливі разом і нагадайте один одному як добре, що ви разом. Ви можете самі придуматидизайн чохла, скориставшись конструктором дизайнів на сайті www.casemood.com.ua.

Чехол з унікальним дизайном від Casemoodбуде не просто оригінальним, але і корисним подарунком вашій близькій людині. Тому що чохол це в першу чергу захист вашого смартфона.

Чохли Casemood виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечують міцність та довговічність

Чохли для індивідуального друку CaseMood виготовлені з TPU ( термопластичний поліуретан) . Цей матеріал є дуже міцним, еластичним, добре протистоїть жиру, пилу і подряпинам. Завдяки цьому чохол добре сідає на телефон, захищаючи його від будь-яких пошкоджень і надаючи зручний доступ до всіх кнопок і портів.

Просто завітайте на сайт www.casemood.com.ua, приготуйте свій дизайн чохла. Колектив Casemood у дуже малий термін надрукує та доставить його Вам і ви зможете зробити незабутній подарунок своїм коханим до дня Святого Валентина.

22 33 44