Роман Цимбалюк: У Росії Агеєва шльопнули б на місці і по телевізору відзвітували про знищення бандита

1Український журналіст Роман Цимбалюк, відомий своїми різкими й відвертими запитаннями до Путіна під час прес-конференцій у Москві, висловив свою думку щодо вироку російському військвому в українському суді. Про це він написав на сайті Гордон.

Російський військовий отримав в Україні тільки 10 років за гратами.

За словами Цимбалюка, якби така історія сталася у РФ, Агеєва «шльопнули» б на місці і по телевізору відзвітували про знищення бандитів. У нас же росіянина, узятого в полон на Донбасі зі зброєю в руках, засудили навіть не до максимального строку.

Читайте також:  Брехня бойовиків випливла: є дані про сепаратистку, на яку обміняли бійця ЗСУ на Донбасі (Відео)

Російський приклад: 26 жовтня 2016 року Верховний суд залишив чинним вирок українцям Миколі Карпюку і Станіславові Клиху, яких засудили до 22,5 і 20 років позбавлення волі відповідно за обвинуваченням у вбивствах російських солдат під час війни в Чечні в 1994–1995 роках. Це до того ж, що обвинувачення більше схоже на сон рябої кобили. Але навіть у ньому йдеться лише про сам факт взяття участі в бойових діях.

Зрозуміло, що Агеєв сидіти весь строк не буде і його обміняють на когось із наших. І це правильно! Так що його мати Світлана Агеєва може бути задоволена, ще непогано відбувся.