“Програшний акт”, – Безсмертний сказав, чому прямі перегори Зеленського і Путіна не відбудуться (Відео)

Роман Безсмертний. Фото з відкритих джерел

Зустріч президентів Росії та України Володимира Путіна і Володимира Зеленського для України є “програшним актом”, тому від такої ідеї владі України варто відмовитись. Тим більше, що найближчим часом така зустріч не відбудеться, бо вона не потрібна Кремлю.

Про це український дипломат, ексучасник Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасу Роман Безсмертний заявив в інтерв’ю телеканалу “Україна 24“.

"Такої зустрічі не буде. І не тому, що її не хоче Зеленський. На таку зустріч не піде Путін. Вона йому з точки зору нинішньої ситуації абсолютно не потрібна. Путіну потрібен конфлікт… Він завжди доводив ситуацію до крайньої напруги. Зараз таким акордом буде Білорусь. Там не буде повної анексії, але це черговий крок до входження Кремля в Білорусь", - сказав Роман Безсмертний.

Він наголосив, що українській владі слід зосередитись на вирішенні внутрішніх проблем України задля її зміцніння, а намагання встановити прямий діалог із Кремлем цьому не сприятиме.

"Для мене очевидно, що українській владі потрібно забезпечити єдність суспільства і влади, тоді вона буде сильною. А тезу про необхідність діалогу з Кремлем я б рекомендував українській владі зняти. Після вдалого святкування Дня Незалежності, візиту до Вашингтона впасти обличчям і поїхати на діалог з Путіним, який закінчиться словами "ні" за всіма складовими, - програшний акт", - підкреслив Роман Безсмертний.

Читайте також: У Зеленського підтверджують готовність до переговорів з Путіним: “Треба просто сідати і говорити” (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", глава Офісу Президента України підтвердив 27 вересня в телеефірі готовність глави Української держави вирішувати питання миру на Донбасі в прямих переговорах з Президентом РФ, однак Путін на такі переговори іти не хоче.

"Якби таке бажання було на 100%, то ми б уже знали дату і місце проведення цих перемовин", - сказав Андрій Єрмак.

Більше – у повній версії інтерв’ю Романа Безсмертного  телеканалу "Україна 24".