Родинне свято у бібліотеці – перемога у конкурсах дісталася родинам Літинських і Чорних (Фото)

осн-nЦентром єднання української родини днями стала Тернопільська обласна бібліотека для дітей.

Читайте також. Тернополяни знайомилися із новими керівниками, і розбиралися зі старими

На свято, приурочене до Міжнародного дня сім`ї – «Зберемо воєдино усю свою родину» вихованці школи № 6 завітали разом із класним керівником, а також найріднішими людьми – мамами і татами, бабусями й дідусями, братиками та сестричками. Про це ІА «7 Днів-Україна» розповіла працівник бібліотеки Уляна Пилипчук.

Ведуча заходу Тетяна Хованець допомогла схвильованим школярам вітати близьких людей на Родинному святі, а також наголосила на великій ролі сім`ї у житті кожної людини. Саме любов і підтримка рідних робить нас сильними, витривалими, допомагає долати неосяжні вершини, що будує перед нами кожен прийдешній день.

Юні учасники заходу вразили присутніх багатогранними талантами. Третьокласник Роман Шпак завоював симпатії жіноцтва, виконуючи пісню «Мамині долоні». Про чудові українські традиції, етнічне багатство нашого народу нагадав виступ Вікторії Очкурьової, яка заспівала пісню про вишиванку. Саме у світі мистецтва найменші учасники Свята сім`ї знайшли потрібні слова та мотиви для того, щоби виразити безмежну любов та вдячність найдорожчим людям – своїм рідним.

Змінити сльози зворушення, що забриніли у очах матерів та бабусь на веселий сміх, вирішили школярі, які розповіли веселу гумореску на тему сім`ї. А от наймолодшій учасниці родинного свята Христинці найбільше сподобався танцювальний номер. Малеча не розгубилась і пішла у танок в такт запальній мелодії.

Чи далеко «відкотились яблука від яблунь» показав жартівливий конкурс «Батьки-чомучки», під час якого поважні гості Родинного свята розмірковували над такими запитаннями: «Чому цокає годинник?», «Коли сонце сідає?», «Чому на Місяці немає погоди?».  У принциповому протистоянні сімейних команд за підсумками конкурсів та вікторин «Ти мені – я тобі», «Плутанина» перемога дісталась родинам Літинських і Чорних.

– Родинне свято – це чудова нагода провести час у сімейному колі, адже немає більшої втіхи, як хвилини спілкування із найріднішими людьми, – вважає пані Світлана – мама активних учасників змагань: третьокласниці Олесі та першокласника Миколки.

На завершення заходу класний керівник учнів подякувала усім, а також колективу бібліотеки за атмосферу сімейного затишку та тепла, яка панувала на Родинному святі, а також запросила ознайомитись із виставкою сімейних реліквій. Вона стали окрасою інтер`єру читального залу книгозбірні.