Родичі полонених російських найманців благають їх звільнити (Відео)

звантаженняНастрої родичів, сини і чоловіки яких воюють на Донбасі від імені російських військ, різко змінюються, коли вони дізнаються, що «їхні герої», які нібито йдуть визволяти мирне населення, потрапляють у полон або навіть гинуть. Від «славних визволителів», які нібито заслані на територію іншої країни аж «ніяк» не для вбивств чи війни, вони стають жертвами обману влади Росії.

Один із бойовиків терористичної організації, громадянин Росії Іван Копилов був затриманий українськими військами під час бойових дій в зоні АТО, після чого рідні Копилова стали телефонувати із проханнями про звільненням бійця. За їх словами, насправді вони і не знали «що в іншу країну він їде вбивати», а про це стало відомо, коли чоловік уже перетнув кордон і опинився на Донбасі.

І хоча раніше у соціальних мережах родичі Копилова гордилися його вчинками, називаючи хлопця «героєм», однак варто було бійцю потрапити у полон, як він став «жертвою».

«Ми не знали, що там таке, нам нічого такого по телевізору не показують…Він просто собі поїхав», - запевняють рідні.

Блогерри нагадують усім жителям Росії: «ті, хто вирушає зі зброєю в чужу країну є терористами, злочинцями і вбивцями».

«Поясніть це росіянам - хай послухають ридання родичів і слова полоненого бойовика», - закликають вони.

Користувачі соцмережі жваво висловили свої думки на рахунок таких дзвінків. Зокрема, один із блоггерів написав: «Звичайно, можна сидіти і не знати правду тут в Росії, але коли ти по справжньому захотів піти вбивати людей, треба хоча б уявляти, де справжня правда, а де путін-тв і розіп'яті хлопчики. Ну я не знаю, поїхати до Києва, подивитися як живуть там люди, просто поїхати як туристу і потім вже робити висновки своєю головою, а не телевізором замість голови, адже доведеться скласти голову в Україні доведеться, а не телевізор, такі справи».

Інший, в свою чергу додав: «Можна не тільки в Київ. можна і до нас в область (Херсонська обл.), де в містах 95 % російськомовні, ви все побачите своїми очима, ніхто нас тут не пригнічує, і фашистів немає. Та й взагалі візьміть будь-який український паспорт і подивіться сторінку номер 2, і тоді ви побачите, що в країні, де нібито пригнічують російськомовних в паспорті все дублюється російською мовою (хоча вона і не офіційна)».

«Преса України».